884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl
Gazy Techniczne

Oferujemy gazy techniczne do zastosowań
w przemyśle w butlach o różnej pojemności

Gazy dla Gastronomii

Proponujemy najczęściej używane gazy
wykorzystywane w gastronomii.

Sodastream

Wymieniamy oraz napełniamy
naboje Sodastream

Osprzęt Spawalniczy

Naszą ofertę gazów technicznych uzupełniamy o najpotrzebniejszy
sprzęt, materiały i akcesoria spawalnicze.

Rozlewnia Co2

Posiadamy własną
rozlewnię Co2.

Serwis butli gazowych

Sprzedajemy, wypożyczamy
oraz serwisujemy butle

Szybka dostawa butli gazowych – Warszawa i województwo mazowieckie

Skończył Ci się gaz? Potrzebujesz szybkiej dostawy butli z gazem do domu, restauracji lub firmy? Bardzo dobrze trafiłeś - w NOR-GAZ od 2013 roku zajmujemy się dostawą butli gazowych na terenie Warszawy i okolic, a także całego województwa mazowieckiego.

Wyróżnia nas bardzo bogata oferta. Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wachlarz gazów technicznych - propan, butan, dwutlenek węgla, azot, argon, tlen, acetylen i mieszaniny gazów. Ponadto, dla naszych Klientów przygotowaliśmy też ofertę gazów do gastronomii - gazu do piwa w butlach, ale też gazu do pubów restauracji, foodtrucków oraz na potrzeby cateringu i imprez masowych.

Oferujemy butle używane i nowe o pojemności od 2 do 50 litrów. Realizujemy sprzedaż detaliczną i hurtową. Z naszych usług możesz skorzystać nie tylko jako przedsiębiorca - dostawy realizujemy zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych oraz osób prywatnych.

Dostarczamy, wypożyczamy i serwisujemy butle gazowe

W NOR-GAZ oferujemy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą butli gazowych. Poza dostawą na terenie Warszawy i okolic, zajmujemy się także wypożyczaniem butli z gazem. Wynajmujemy butle zawierające propan-butan, tlen, azot i inne gazy.

Oprócz tego, realizujemy kompleksowy serwis butli gazowych. Jeśli potrzebujesz naprawy, jesteś w dobrym miejscu - wymieniamy i montujemy zawory, czyścimy oraz malujemy.

Dodatkowo, zajmiemy się dla Ciebie legalizacją gazu oraz dokonamy kontroli w zakresie bezpieczeństwa użytkowania - sprawdzimy szczelność połączeń i zbiornika oraz wymienimy zużyte elementy.

Co jeszcze robimy? Zajmujemy się napełnianiem nabojów SodaStream, dzięki czemu ułatwiamy naszym Klientom samodzielne przygotowanie gazowanej wody w ich domach. W swojej ofercie mamy także sprzedaż osprzętu spawalniczego, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość

Dzięki temu, że posiadamy własną rozlewnię CO2, zapewniamy stałe i ekspresowe dostawy dwutlenku węgla - pozwala to zachować ciągłość pracy przedsiębiorstwom i gospodarstwom domowym. Szczególną uwagę zwracamy na terminowość wykonywanych zleceń. Dostawy i serwis realizujemy szybko, a nasze butle spełniają wszelkie wymogi i mają aktualne wyniki badań technicznych. Dbamy o wysokie standardy bezpieczeństwa, dlatego oferujemy produkty z niezbędnymi atestami i certyfikatami. Każda butla jest transportowana zgodnie z regulacją przepisów ADR.

Twój zaufany dostawca gazu w województwie mazowieckim

Naszą siedzibę znajdziesz w Bramkach pod Warszawą. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami drogą elektroniczną, wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie.

Zamów dostawę gazu na wybrany przez Ciebie termin, a my zrealizujemy transport pod wskazany adres. Wszystkie butle dostarczamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-17. Gwarantujemy wysoką jakość gazu w niskiej cenie.

Nie czekaj, skorzystaj z usług najlepszego dostawcy gazu w województwie mazowieckim.