884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl

Rozlewnia CO2

Posiadamy własną rozlewnię CO2. Dzięki temu możemy w krótkim czasie napełniać butle dwutlenkiem węgla.

Rozlewnia dwutlenku węgla k. Warszawy

W Nor-Gaz dysponujemy własną napełnialnią dwutlenku węgla. Dzięki temu świadczymy usługi napełniania butli CO2 w krótkim czasie. Gwarantujemy błyskawiczną obsługę bez przestojów dzięki zastosowaniu nowoczesnej pompy. Oferujemy nabijanie butli CO2 do celów przemysłowych, spożywczych i nie tylko w naszej rozlewni dwutlenku węgla pod Warszawą. Dostarczamy do butli dwutlenek węgla wysokiej jakości CO2, które spełnia wszystkie normy.

Napełnianie butli z CO2

Mamy własną stację napełniania butli stalowych dwutlenkiem węgla. Poza napełnianiem butli oferujemy też dodatkowe usługi serwisowe butli, prowadzimy też sprzedaż butli z transportem. Dostarczamy butle na wskazany adres w Warszawie i okolicach.

Napełniamy butle CO2:
- do spawania
- do akwarium
- do paintball
- do napojów gazowanych
- do celów medycznych

Napełniamy też naboje SodaStream.

Rozlewnia dwutlenku węgla Warszawa

W Nor-Gaz posiadamy napełnialnię butli CO2 oraz własny zbiornik dwutlenku węgla. Dzięki temu dla naszych Klientów świadczymy usługi napełniania butli stalowych CO2. Ładujemy butle z gazem do spawania, do paintballu, do akwarystyki, do celów medycznych i rehabilitacyjnych, do spawania i nie tylko.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje napełnianie butli dwutlenkiem węgla w okolicach Warszawy? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Rozlewnia Co2