884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl

Najczęściej zadawane pytania Nor-Gaz

Czy w Warszawie są realizowane dostawy gazu Nor-Gaz?

Siedziba Nor-Gaz znajduje się w miejscowości Bramki 30 kilometrów od Warszawy. Realizujemy dostawy butli z gazem technicznym lub z gazem dla gastronomii na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Ile kosztuje butla z gazem?

Jaka jest aktualna cena gazu? Cena butli z gazem zależy od rodzaju gazu, który chcesz zamówić. Koszt może zmieniać się w zależności od wahań w cenie surowca i kosztów dostawy na wskazany adres. Jeżeli kupujesz butlę na miejscu, nie musisz płacić za transport.

Czy za gaz w Nor-Gaz można płacić kartą?

W Nor-Gaz akceptujemy płatności gotówką oraz kartą płatniczą VISA lub MasterCard. Płatność za zamówienie możesz zrealizować bezpośrednio u naszego kierowcy. Potwierdzeniem sprzedaży butli będzie paragon w przypadku klientów indywidualnych lub faktura VAT w przypadku firm. Zadzwoń do nas pod numer telefonu 884804954 lub 884804955, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach i fakturze VAT.

Jak długo będę czekać na transport gazu?

Gaz dostarczamy do Klienta w ustalonym terminie. Transport gazu nasi kierowcy realizują przez 5 dni roboczych w tygodniu - od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00. Dostarczymy Ci wybraną ilość gazu w butli - mamy własną rozlewnię gazu.

Nie mam butli z gazem do wymiany - jak mogę zamówić gaz w Nor-Gaz?

W Nor-Gaz realizujemy nie tylko sprzedaż butli, ale też wynajem butli. Przy składaniu zamówienia poinformuj nas, czy interesuje Cię zakup czy dzierżawa butli, a my zaproponujemy Ci dogodny termin dostawy.

Jak zamówić gaz?

Interesują Cię dostawy butli z gazem w okolicy Warszawy? Zadzwoń do nas pod numer telefonu 884804954 lub 884804955 lub skorzystaj z zakładki Kontakt - napisz do nas i umów się na dostawę gazu pod wskazany adres.