884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl

SodaStream

Wymieniamy oraz napełniamy naboje Sodastream

Sodastream

Skończył Ci się gaz do wody gazowanej? W Nor-Gaz napełnimy dla Ciebie nabój z gazem CO2 SodaStream! Samodzielnie przygotuj świeżo gazowaną wodę w domu!

Saturator SodaStream pozwoli Ci w prosty sposób przygotować butelkę wody gazowanej w domu. Nie musisz dźwigać ze sklepu ciężkich zgrzewek plastikowych butelek - wystarczy Ci butelka SodaStream i nabój z gazem CO2. Wypróbuj rozwiązanie dobre dla planety i zasmakuj pysznej wody gazowanej, którą przygotujesz we własnym domu!

Poznaj smak wody gazowanej SodaStream

Jak szybko przygotować pyszny, orzeźwiający napój gazowany z bąbelkami? Saturator SodaStream pozwala błyskawicznie przygotować wodę o wybranym przez Ciebie stopniu nagazowania CO2. To proste - do działania potrzebujesz jedynie butelki na wodę o wybranej pojemności, wody i cylindra z gazem CO2. Nabój z gazem Co2 SodaStream to nic innego, jak cylinder ze stężonym dwutlenkiem węgla.

Jak to działa? Saturator SodaStream dodaje gaz do napoju - w jednym naboju znajduje się 425 gramów dwutlenku węgla. Jeden nabój to aż 60-80 litrów wody gazowanej. Ty wybierasz poziom nasycenia CO2 wody, a naboje możesz wymienić w Nor-Gaz. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

Gdzie napełnić nabój z gazem Co2 SodaStream?

SodaStream to stały dostęp do wody gazowanej gdziekolwiek jesteś. Butelkę możesz zabrać ze sobą wszędzie - do pracy, na spacer, do samochodu, na rower czy na siłownię. Jeden cylinder wystarcza do przygotowania około 60 litrów wody. Ale co zrobić, kiedy skończy się gaz? Jak nabić butlę SodaStream? Gdzie napełnić nabój z gazem CO2 SodaStream? W Nor-Gaz otrzymasz gotowy do użycia cylinder napełniony gazem CO2.

Z usługi możesz skorzystać w każdej chwili - posiadamy własną rozlewnię CO2, dlatego dostawę gazu do SodaStream oferujemy bez względu na dzień tygodnia. Saturatory SodaStream to 3 modele: SodaStream Jet, SodaStream Spirit i SodaStream Source, ale nabój w Nor-Gaz możesz napełnić dwutlenkiem węgla bez względu na posiadany model urządzenia czy pojemność butelki. Każdy model SodaStream działa podobnie i uzupełnia się go poprzez dodanie nowego naboju. Modele różnią się dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak na przykład wskaźnik stopnia nasycenia wody.

Jak wymienić nabój SodaStream?

Jak korzystać z urządzenia SodaStream do nagazowania wody? Saturator słynie z prostoty obsługi, więc bez problemu poradzisz sobie z tworzeniem własnej wody gazowanej. Jak działa SodaStream i jak wymienić nabój w saturatorze? Aby skorzystać z urządzenia, wystarczy umieścić nabój z gazem CO2 w wyznaczone miejsce pod tylną pokrywą. Zacznij od włożenia i przykręcenia naboju do saturatora. Zamknij pokrywę, a następnie przejdź do gazowania wody. W tym celu włóż butelkę z wodą do urządzenia i naciśnij przycisk, aby uzyskać zadowalający stopień nagazowania. Twoja woda gazowana jest gotowa! Teraz możesz dodać do butelki syropy smakowe, owoce lub inne dodatki.

Wymiana i napełnianie butli SodaStream - woj. mazowieckie

Chcesz nabić butlę SodaStream w Warszawie i okolicach? W ofercie Nor-Gaz znajdziesz też usługę wymiany i napełniania SodaStream. Wszystkie niezbędne informacje (cena, termin) możesz uzyskać po kontakcie z naszym przedstawicielem. Zadzwoń i sprawdź! Oferujemy też gazy dla gastronomii - od dwutlenku węgla po azot i hel!

Woda z gazem bez zbędnego plastiku

Saturator SodaStream to wysokiej jakości produkt przeznaczony do nagazowania wody z wykorzystaniem butli z dwutlenkiem węgla. Do działania potrzebne mu są tylko woda i cylinder z gazem CO2. Nie wykorzystujesz jednorazowych, plastikowych butelek, a tym samym w zdecydowanie mniejszym stopniu przyczyniasz się do zanieczyszczenia planety. Wymiana naboi SodaStream w Nor-Gaz w Warszawie i woj. mazowieckim przebiega bez konieczności produkowania kolejnych zbędnych, plastikowych opakowań. Wielokrotnie korzystasz z jednej, wielorazowej butelki do wody wykonanej z grubego, trwałego i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa PET, które nie zawiera szkodliwych związków BPA i jest przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Jak długo można korzystać z butelki do SodaStream?

Butelka może Ci służyć przez 3 lata. W tym czasie wystarczy regularnie myć ją z wykorzystaniem wody i płynu do naczyń. Jedyny element, który wymieniasz, to butla z gazem. W punkcie oddajesz pusty nabój, a otrzymujesz pełny nabój z gazem. Decydując się na SodaStream, nie kupujesz butelek ani puszek jednorazowych.

Wygodnie i oszczędnie - wypróbuj saturator do wody gazowanej

Lubisz wodę gazowaną, ale nie chcesz nosić ze sklepu ciężkich zgrzewek pełnych butelek z wodą? Jeden nabój SodaStream wystarczy Ci do przygotowania 60 litrów wody. To równowartość 40 butelek klasycznej, półtoralitrowej wody ze sklepu, a więc prawie 7 zgrzewek wody! Dostępne w Nor-Gaz naboje do SodaStream pozwalają Ci oszczędzić 7 wypraw do sklepu po zgrzewkę butelek z wodą.

Napełnienie nabojów SodaStream w Warszawie to też oszczędność. Nabijając swoją butlę gazem, płacisz jedynie za gaz - bez kosztów naboju. Nie płacisz ceny nowego cylindra, a dzięki temu oszczędzasz połowę kosztów wymiany.

Wymiana cylindra SodaStream Warszawa - zamów szybko i tanio

Jak zamówić wymianę cylindra CO2 do SodaStream w woj. mazowieckim? Skontaktuj się z nami i wybierz dogodny termin. Otrzymasz od nas napełniony, gotowy do użycia cylinder z dwutlenkiem węgla. W Nor-Gaz szybko i tanio napełnimy dla Ciebie nabój z gazem SodaStream.

Ty wybierasz najlepszy termin na dostawę butli do SodaStream. W Nor-Gaz mamy własną rozlewnię dwutlenku węgla, więc jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00.