884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl

SodaStream

Wymieniamy oraz napełniamy naboje Sodastream

Sodastream

Skończył Ci się gaz do wody gazowanej? W Nor-Gaz napełnimy dla Ciebie nabój z gazem CO2 SodaStream! Samodzielnie przygotuj świeżo gazowaną wodę w domu!

Saturator SodaStream pozwoli Ci w prosty sposób przygotować butelkę wody gazowanej w domu. Nie musisz dźwigać ze sklepu ciężkich zgrzewek plastikowych butelek – wystarczy Ci butelka SodaStream i nabój z gazem CO2. Wypróbuj rozwiązanie dobre dla planety i zasmakuj pysznej wody gazowanej, którą przygotujesz we własnym domu!

Poznaj smak wody gazowanej SodaStream

Jak szybko przygotować pyszny, orzeźwiający napój gazowany z bąbelkami? Saturator SodaStream pozwala błyskawicznie przygotować wodę o wybranym przez Ciebie stopniu nagazowania CO2. To proste – do działania potrzebujesz jedynie butelki na wodę o wybranej pojemności, wody i cylindra z gazem CO2. Nabój z gazem Co2 SodaStream to nic innego, jak cylinder ze stężonym dwutlenkiem węgla.

Jak to działa? Saturator SodaStream dodaje gaz do napoju – w jednym naboju znajduje się 425 gramów dwutlenku węgla. Jeden nabój to aż 60-80 litrów wody gazowanej. Ty wybierasz poziom nasycenia CO2 wody, a naboje możesz wymienić w Nor-Gaz. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

Gdzie napełnić nabój z gazem Co2 SodaStream?

SodaStream to stały dostęp do wody gazowanej gdziekolwiek jesteś. Butelkę możesz zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, na spacer, do samochodu, na rower czy na siłownię. Jeden cylinder wystarcza do przygotowania około 60 litrów wody. Ale co zrobić, kiedy skończy się gaz? Jak nabić butlę SodaStream? Gdzie napełnić nabój z gazem CO2 SodaStream? W Nor-Gaz otrzymasz gotowy do użycia cylinder napełniony gazem CO2.

Z usługi możesz skorzystać w każdej chwili – posiadamy własną rozlewnię CO2, dlatego dostawę gazu do SodaStream oferujemy bez względu na dzień tygodnia. Saturatory SodaStream to 3 modele: SodaStream Jet, SodaStream Spirit i SodaStream Source, ale nabój w Nor-Gaz możesz napełnić dwutlenkiem węgla bez względu na posiadany model urządzenia czy pojemność butelki.