884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl

Serwis butli gazowych, wymiana butli gazowych,
legalizacja butli gazowej i więcej - Warszawa i mazowieckie

Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co oferuje punkt wymiany butli gazowych Nor-Gaz. Odwiedź nas, by dokonać zakupu, dzierżawy, legalizacji butli gazowej lub skorzystać z innej usługi. Oferujemy serwis butli gazowych mieszkańcom Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Jeśli masz zepsutą butlę, interesuje Cię wymiana gazu w butli albo zależy Ci na wypożyczeniu butli z helem na przyjęcie weselne, urodzinowe bądź inne, koniecznie poznaj Nor-Gaz!

Sprzedaż butli gazowych

Naszą wiodącą usługą jest sprzedaż gazu w butlach. To oferta dla osób, które wykorzystują butle gazowe okresowo, np. w sezonie grillowym lub turystycznym, albo stale, chociażby w gastronomii bądź akwarystyce. Prowadzimy sprzedaż butli gazowych z gazem, m.in. dwutlenkiem węgla, korzystając z naszej rozlewni CO2. Można przyjechać do nas osobiście bądź też skorzystać z dostawy gazów technicznych/gastronomicznych. Przygotowaliśmy butle gazowe na sprzedaż w różnych pojemnościach - od 2 l do nawet 50 l - by dopasować się do zróżnicowanych potrzeb klientów. Mamy butle gazowe na sprzedaż w ofercie detalicznej i hurtowej.

Dzierżawa butli gazowej

Ponieważ wiemy, że nie każdemu potrzebna jest butla gazowa na stałe, nasza kolejna usługa to dzierżawa butli gazowej. Kto może zdecydować się na skorzystanie z niej? Dobry przykład stanowi dzierżawa butli argon, która jest świetnym wyjściem dla osób mających przed sobą długoterminowe, lecz jednorazowe prace budowlane, remontowe, naprawcze. Dzierżawa butli gazowej sprawdza się również w przemyśle, turystyce, gastronomii, a nawet prywatnie - w domach i domkach wypoczynkowych.

Wypożyczenie butli gazowej

Alternatywą opłaty dzierżawczej jest kaucja pobierana z góry. Jest to dobry wybór, jeśli interesuje Cię jedynie wypożyczenie butli gazowej na jeden sezon czy konkretną okazję, np. wesele w plenerze, urodziny w ogrodzie, inne przyjęcie na świeżym powietrzu. Przykładowo jednorazowe wypożyczenie butli z helem pozwoli Ci wykonać wspaniałe animacje z balonami na festynie lub festiwalu. Wypożyczenie butli z gazem pozwoli Ci też zorganizować grilla dla rodziny lub przyjaciół, wykonać prace naprawcze w warsztacie.

Wymiana butli gazowych i wymiana gazu w butli

Kolejnymi popularnymi usługami są wymiana butli z gazem (jeśli butla nie nadaje się już do użytku) oraz wymiana gazu w butli (jeżeli butla gazowa jest jeszcze sprawna i objęta okresem legalizacji). Jak wspomnieliśmy, mamy swoją rozlewnię gazu CO2. Dokonasz u nas m.in. wymiany butli CO2, wymiany butli propan-butan, wymiany butli argon, wymiany butli acetylen, wymiany butli argon-CO2. Cena zależy od rodzaju gazu, wielkości butli i dodatkowych usług, np. legalizacji.

Wymiana butli CO2, wymiana butli propan-butan i innych - jakie gazy oferuje punkt wymiany butli gazowych Nor-Gaz?

Zapraszamy na wymianę butli gazowej w konkurencyjnej cenie na rynku. Nasza oferta to:

 • wymiana butli CO2,
 • wymiana butli argon,
 • wymiana butli argon-CO2,
 • wymiana butli acetylen,
 • wymiana butli propan,
 • wymiana butli propan-butan,
 • wymiana butli gazowych azot+CO2,
 • wymiana butli gazowych azot,
 • wymiana butli hel,
 • wymiana butli z gazem azot+wodór,
 • wymiana butli tlen.

Prowadzimy także wynajem, dzierżawę i sprzedaż butli CO2 oraz pozostałych wymienionych. Zapraszamy na wymianę całych butli bądź wymianę gazu w butli, którą już posiadasz.

Legalizacja butli gazowej

Warto pamiętać, że każda butla gazowa ma konkretny okres przydatności do użytku - po dacie wybitej na ściance nie można dłużej z niej korzystać. Co później? Później potrzebna jest legalizacja butli gazowej, czyli przedłużenie jej żywotności aż do ostatecznego terminu określonego przez producenta. Przykładowa legalizacja butli gazowej ma miejsce po pierwszych 10 latach homologacji i wystarcza na kolejne 10 lat. Po upływie łącznie 20 lat butla gazowa przestaje być zdatna do użytku - nie można dokonać kolejnej legalizacji.

W punkcie wymiany butli gazowych Nor-Gaz dostępna jest legalizacja butli CO2, legalizacja butli tlenowej, legalizacja butli argon, acetylen, propan-butan, hel i wszystkich innych wymienionych w poprzednim punkcie.

Serwis butli gazowych: konserwacja, czyszczenie, naprawa butli gazowych

Punkt wymiany butli gazowych Nor-Gaz to również miejsce, w którym wyczyścisz lub naprawisz butlę w okresie jej przydatności do użycia. Nie musisz kupować nowej butli, jeśli w obecnej popsuł się drobny element. Oferujemy np. wymianę uszczelki w butli gazowej, wymianę i montaż zaworów, odmalowanie butli z gazem. Serwis butli gazowych obejmuje również kontrolę i pomiar szczelności zbiornika, zaworu, połączenia, a także konserwację butli gazowej. Jeśli będzie to konieczne, zaproponujemy Ci wymianę butli gazu w konkurencyjnej cenie.

Odwiedź punkt wymiany butli gazowych Nor-Gaz lub skontaktuj się z nami i zamów dostawy gazu, by skorzystać z najlepszej oferty!