884804954
884804955
norgaz@norgaz.pl

Saturator SodaStream
- co to jest i czy warto z niego korzystać?

Czym jest saturator SodaStream? Jakie korzyści niesie używanie go? Dlaczego coraz więcej ludzi zastępuje nim wodę butelkowaną ze sklepu? O tym dzisiaj - przeczytaj artykuł Nor-Gaz i poznaj odpowiedzi! Uzyskaj także informacje o wymianie nabojów SodaStream, a dokładnie napełnianiu butli SodaStream gazem CO2. Na nabijanie SodaStream w Warszawie i okolicach zapraszamy do naszej firmy: ul. Łódzka 34, Bramki.

SodaStream - co to jest?

SodaStream to nowoczesna alternatywa wody gazowanej sprzedawanej w sklepie. Używanie jej zamiast kupowania butelek z wodą wiąże się z wieloma korzyściami, które wymienimy w dalszej części artykułu. Zestaw SodaStream obejmuje trzy elementy: saturator SodaStream, butelkę do SodaStream, nabój SodaStream. Ty musisz dołożyć czwarty element: wodę. Może to być woda z kranu, do której picia zachęcają kampanie i za której jakość poświadczają dostawcy wody z wodociągów.

Warto wiedzieć, że:

  • saturator SodaStream dostępny jest w trzech modelach: SodaStream Art, SodaStream Duo, SodaStream Terra,
  • butelka do SodaStream to akcesorium wielorazowe. Ma różne pojemności, przy czym najpopularniejsza jest butelka SodaStream 1 l (1000 ml). W zależności od preferencji można wybrać model szklany lub z tworzywa sztucznego,
  • nabój CO2 SodaStream również jest wielorazowy - po wykorzystaniu gazu wystarczy nabić go ponownie. Napełnianie SodaStream dwutlenkiem węgla odbywa się w Nor-Gaz.

Saturator SodaStream: nabój - na ile starcza?

Każdy element zestawu SodaStream wystarcza na inną ilość czasu. Plastikowa butelka SodaStream posłuży Ci na kilka lat. Powinieneś ją odpowiednio myć i pielęgnować - czyścić wodą z płynem do naczyń i suszyć na suszarce. Z kolei naboje do saturatora SodaStream pozwalają przygotować mniej więcej sześćdziesiąt litrów gazowanej wody. Szacuje się, że przy standardowym używaniu saturatora SodaStream do zużycia naboju potrzeba około dwóch miesięcy.

Napełnianie SodaStream - przewaga nad kupowaniem wody butelkowanej

Oto szereg korzyści, dla których warto kupić saturator SodaStream i decydować się na regularne napełnianie butli SodaStream dwutlenkiem węgla:

  • zdrowie - z roku na rok coraz głośniej mówi się o dobrej jakości wody w kranach polskich domów. Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne zaręczają za jej czystość, ponieważ wykonują regularne badania. Jak się okazuje, takiej pewności co do jakości nie ma w przypadku wód butelkowanych. Warto też pamiętać, iż szklana butelka do SodaStream pozwala uniknąć przedostawania się do wody cząsteczek plastiku,
  • pyszny smak - wysoka jakość wody i domowe nasycanie jej gazem sprawiają, że smakuje świeżo i przyjemnie,
  • niska cena - nabój CO2 SodaStream zapewnia mniej więcej sześćdziesiąt litrów wody, co jest równowartością... czterdziestu półtoralitrowych butelek ze sklepu. Do kosztu zakupu wody w butelkach trzeba też doliczyć koszt paliwa,
  • wygoda - nie trzeba chodzić po wodę. Co dwa miesiące wystarczy dokonać wymiany nabojów SodaStream, a precyzyjnie rzecz ujmując: napełniania butli SodaStream gazem CO2,
  • niezależność - korzystając z saturatora SodaStream i nabijając nabój, nie jesteś uzależniony od asortymentu sklepu. Nie musisz przejmować się dniami ani godzinami niehandlowymi,
  • ekologia - korzystanie z SodaStream, wymiana naboju i posługiwanie się butelkami wielokrotnego użytku wpisuje się w dbanie o planetę.

SodaStream nabój - gdzie wymienić? Napełnianie butli SodaStream Warszawa i okolice

Na napełnianie butli SodaStream w Warszawie i okolicach zapraszamy do nas - do firmy Nor-Gaz. Jak wspomnieliśmy, saturator SodaStream występuje w trzech modelach, jednak my oferujemy wymianę SodaStream w każdym wariancie naboju. Przywieź nam swój nabój CO2 SodaStream i odbierz pełny. Zawsze jest to zalecany przez producenta saturatora SodaStream CO2, czyli dwutlenek węgla. Warto jednak wiedzieć, iż oferujemy także inne gazy: techniczne, do gastronomii.

Skontaktuj się z nami w preferowany sposób i zapytaj, ile kosztuje wymiana naboju SodaStream. Umów się na napełnianie SodaStream w preferowanym czasie. Pamiętaj, że nabój wystarcza na nasycenie gazem około sześćdziesięciu litrów wody. Jeżeli zużywasz jej dużo, kup dwa naboje do saturatora SodaStream i zawsze trzymaj jeden w zapasie.

SodaStream napełnianie Warszawa i okolice? Tylko Nor-Gaz!

Jeśli zainteresował Cię temat SodaStream wymiana naboju, przeczytaj też, jak dokonać wymiany naboju CO2 w urządzeniu: Jak używać SodaStream?